جنگ سنگین چپ‌های استقلال

06 اسفند 1395
نویسنده 

پس از یک نمایش نه چندان دلچسب از سوی میلاد زکی پور در برابر تیم الاهلی، اکنون رقابت سختی برای تصرف این منطقه از زمین در بین چپ پاهای استقلال به وجود آمده است.


به گزارش "ورزش سه"، زکی پور که در نیم فصل دوم توانست خودش را به ترکیب ثابت آبی پوشان تحمیل نماید و یعقوب کریمی را کاملا نیمکت نشین کند اکنون شرایط متفاوتی را تجربه می کند. این بازیکن که روی گل اول تیم الاهلی اشتباه بزرگی را مرتکب شد و البته در طول دیدار هم متزلزل ظاهر شد، یکبار دیگر کریمی را برای حضور در ترکیب ثابت استقلال امیدوار کرده است.


این دو بازیکن که برای حضور در ترکیب ثابت تیمشان برابر التعاون با یکدیگر رقابت می کنند ، در تمرین امروز تیم استقلال چندین بار به مصاف یکدیگر رفتند تا لحظات جالبی را در تمرین آبی پوشان به وجود بیاورند.


جنگ کریمی و زکی پور جدی ترین جدال های تمرین امروز آبی پوشان را به نمایش در آورد و باید منتظر ماند و دید  منصوریان کدام یک از این بازیکنان را برای دیدار با التعاون به میدان خواهد فرستاد.

 

 

  • Social network:
755 مرتبه مشاهده شده
Super User
برای ارسال نظر وارد سایت شوید
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم