بلیت‌های بازی با الهلال فروش نرفته است

07 اسفند 1395
نویسنده 

با وجود آمارهایی که از تعداد رسمی تماشاگر بازی پرسپولیس با الهلال به ثبت رسیده کارگزار طرف قرارداد با باشگاه ایرانی در مسقط زیر بار فروش بلیت ها نمی رود.

 

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه پرسپولیس برای این که در عمان با مشکلی از بابت فروش بلیت به علاقمندان روبرو نشود با یکی از کارگزاران عمانی قرارداد همکاری بست منوط به این که درآمدهای حاصله از بلیت فروشی بازی با الهلال به نسبت خاص میان طرفین تقسیم شود.


در شرایطی که آمارهای رسمی از حضور نزدیک به 14 هزار نفر در ورزشگاه سلطان قابوس برای تماشای بازی دو تیم حکایت داشت و رسانه های سعودی نیز از دخالت یکی از شیوخ ثروتمند ریاض در خرید 13 هزار بلیت برای ورود رایگان طرفداران الهلال به ورزشگاه خبر داده بودند کارگزار عمانی پرسپولیسی ها همچنان به ضرس قاطع مدعی است بلیت چندانی در مسقط به فروش نرفته است.


کارگزار عمانی با انتشار تصاویری از بلیت های چاپ شده برای بازی پرسپولیس با الهلال مدعی است بیشتر تماشاگرانی که وارد ورزشگاه شدند بدون خرید بلیت و از ورودی های گسترده ورزشگاه خود را به سکوها رسانده و تنها تعداد محدودی بلیت تهیه کردند که تعداد آن کاملا مشخص است. کارگزار عمانی حتی در اثبات ادعای خود تصاویری از بلیت های فروخته نشده را نیز منتشر کرد تا از پرداخت هر گونه پولی به باشگاه پرسپولیس خودداری کند.


با این تفاسیر به نظر می رسد ماجرای بلیت فروشی و درآمد میلیاردی که برای چند روزی پیرامون اردوی پرسپولیس در عمان شنیده می شد هنوز ادامه داشته باشد چون بر اساس آمار ثبت شده در سایت های رسمی نزدیک به 13 هزار و 750 نفر بازی دو تیم را از نزدیک تماشا کردند که برحسب هر بلیت 5 ریال عمان فروش این تعداد بلیت رقم هنگفتی خواهد بود که با ادعاهای کارگزار عمانی پرسپولیسی ها بعید است درآمد میلیاردی به باشگاه تهرانی برسد.

 

7225 مرتبه مشاهده شده
Super User
برای ارسال نظر وارد سایت شوید
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم