مظاهری: می‌خواهم بهترین دروازه‌بان آسیا شوم

13 اسفند 1395
نویسنده 

رشید مظاهری با ١١ سیو در دوبازی قبلی تیمش از این حیث در جدول رده بندی چهارمین دروازه بان برتر آسیاست

 

به گزارش "ورزش سه"، رشید مظاهری دروازه بان تیم ذوب آهن که دو بازی درخشان در لیگ قهرمانان آسیا انجام داده است و با ١١ سیو در دوبازی ، در جدول رده بندی رده چهارم را در اختیار دارد، در گفت و گو با ورزش سه، درباره این مسابقات، وضعیت ذوب آهن و مسائل دیگر صحبت کرد.
خوشحالم در جمع بهترین ها هستم

اینکه من یازده سیو داشته ام برایم بسیار خوشایند است، چرا که با تمام وجود برای تیمم بازی می کنم. البته تیم ما در بازی برابر الاهلی می توانست بازنده نباشد اما در انتها متاسفانه بازی را واگذار کردیم.

می خواهم بهترین گلر آسیا شوم

واقعا من هنوز خیلی راه دارم، این ١١ سیو باید هر بازی بیشتر شود و امیدواوم بتوانم در بازیهای بعد کلین شیت کنم تا تیممان حتی با یک گل هم پیروز شود. البته مدافعین تیم ما در این دوبازی عالی عمل کردند.

در عمان میزبان نبودیم
واقعا دو بازی ابتدایی ما بسیار سخت بوده است و به نوعی هر دو خارج از خانه بوده، در بازی بعد محکوم به پیروزی هستیم. شرایط در عمان اصلا برای ما خوب نبود و چند هزار هوادار عربستانی حضور داشتند و مثل اینکه در کشور آنها بازی می کردیم، انگار نه انگار ما میزبان بودیم.
توپ سوما را ندیدم
وقتی سوما پشت توپ ایستاد، من دیوار را چیدم و زمانی که شوت زد باور کنید توپ را ندیدم و تنها شانسم را امتحان کردم و شیرجه زدم اما متاسفانه توپ وارد دروازه شد، ضربه سوما غیرقابل مهار بود.

هدفم بازی در جام جهانی است

ایران دروازه بانان خوبی دارد و من با همه رفیق هستم، تمام تلاشم را می کنم که در بازی های آینده و سپس جام جهانی درون دروازه تیم کشورم بایستم، بازی در جام جهانی هدف بزرگ من است.
حسینی مربی فوق العاده است

مجتبی حسینی در این دوبازی بدشانسی آورده است، او مربی فوق العاده ای است و مطمئن باشید ذوب آهن حرف های زیادی هم در لیگ برتر و هم لیگ قهرمانان خواهد داشت.

از اروپا پیشنهاد دارم

پیشنهاد اروپایی دارم و آقای آذری در جریان آن است و بسیار در این راه به من کمک کرده است، اگر شرایط خوب باشد و بدانم در آنجا پیشرفت می کنم، مطمئن باشید اروپا را انتخاب می کنم.خوشحالم که مدیر تیممان آقای آذری است و او صلاح بازیکنانش را می خواهد، او صلاح من را می داند و مطمئنا هر حرفی بزند نه نخواهم گفت.

پاداش تمام سختی ها را باید بگیرم

از ١٢-١٣ سالگی از خانواده جدا شدم و در تیم های مختلف حضور داشتم و سختی زیادی کشیدم، در این مسیر که هستم می خواهم پاداش تمام سختی هایم را بگیرم و می خواهم برای این مساله بجنگم.

در این راه واقعا می دانم ساعت ها و روزهای کم تری در کنار خانواده ام بوده ام و شرمنده آنها هستم اما می دانم خانواده ام به خصوص همسرم به مانند همیشه پشت من است و پسرهایم انگیزه های من هستند.

 

850 مرتبه مشاهده شده
Super User
برای ارسال نظر وارد سایت شوید
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم . کوکی ها برای فعالیت های ضروری وب سایت استفاده و تنظیم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به قوانین. تایید میکنم تایید میکنم